Miasteczko Zdrowie Kobiet podczas Biegu Kobiet

Stowarzyszenie Dr. Max Zdrowie łączy siły z Biegiem Kobiet! 21 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się bieg po okolicy Hali Stulecia, wrocławskiej pergoli i Parku Szczytnickim. Powstanie tam miasteczko Zdrowie Kobiet by Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie, a w nim masa prozdrowotnych atrakcji.

Za aktywności prozdrowotne u naszych partnerów otrzymacie punkty, które wymienicie na upominki: śniadaniówki, torby, mini apteczki i wiele innych.

W zielonym miasteczku spotkanie niezwykłe stoiska – będzie z nami Oleofarm, Haleon – producent marki Centrum i Voltaren’u, Polski Lek – producent marki Plusss, Orkla, Triggy, Cosma Cannabis, Essity oraz Pharmovit.

Regulamin Biegu odnajdziesz tutaj: Regulamin Biegu Kobiet Wrocław – Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si (kobietawbiegu.pl)

To 5 km pełne radości, wspólnej mocy i endorfin na MAXa! Nie musisz koniecznie biec, możesz je nawet przemaszerować. To co najważniejsze to dołożyć swoją porcję mocy do walki o wsparcie kobiet z problemami onkologicznymi!