Niech pomaganie wejdzie Ci w nawyk

Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie
we współpracy z TechMedFit Solutions Sp. z o. o. ruszyło z akcją specjalną dla SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Celem akcji jest pozyskanie kwoty 30 000 zł
na dofinansowanie Centrum Specjalistycznego SOS w Kraśniku dla dzieci  i rodzin mogących uzyskać tam kompleksowe wsparcie psychologiczne, terapeutyczne i logopedyczne.

Mechanizm Akcji Specjalnej „Niech pomaganie wejdzie ci w nawyk” jest bardzo prosty. Każdy z uczestników akcji będzie miał do przejścia 50 000 kroków. Po tym dystansie aplikacja nagrodzi uczestnika w postaci symbolicznych 10 PLN, które przekazane będą na misję SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Łączną kwotę zebranych w ten sposób środków przekaże po zakończeniu akcji Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie.

Uczestnicy akcji specjalnej będą mogli wesprzeć cel charytatywny poprzez rejestrację swojej aktywności fizycznej w aplikacji mobilnej Victor. Victor to aplikacja, która jest osobistym doradcą dla osób chcących w systematyczny sposób poprawiać swój ogólny stan zdrowia. Victor łączy wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii z nowymi technologiami, aby dokonać realnej zmiany ludzkich zachowań. Aplikacja służy do liczenia kroków, nagradza za ruch i edukuje użytkownika co do pozytywnych nawyków zdrowotnych.

Aby dołączyć do akcji specjalnej wystarczy wejść na stronę:

https://www.okvictor.com/

Nasi przyjaciele

Partnerzy

Bądźmy w kontakcie