Przekaż 1,5%

Skorzystaj z intuicyjnego i darmowego narzędzia do rozliczania PIT37 i przeznacz 1,5% na proekologiczne działania

Pobierz program PIT

Rozliczenie PIT 2023 z PITax.pl oraz IWOP jest możliwe w ramach projektu “PITax.pl dla OPP”.

Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie działa w DWÓCH obszarach:

• ZDROWIE
  • EKOLOGIA

W ramach naszej aktywności organizujemy akcje profilaktyczne, programy edukacyjne, akcje biegowe z wyzwaniami ekologicznymi. Współpracujemy z licznymi instytucjami zgodnie z hasłem: RAZEM możemy zawalczyć o lepsze jutro!

Dzięki Twojemu 1,5% będziemy:

• Zazieleniać Polskę i posadzimy kolejne drzewa m.in. we Wrocławiu!
  • Prowadzić program edukacyjny w placówkach oświatowych, który zachęci do zdrowego i ekologicznego stylu życia!
  • Edukować w zakresie chorób rzadkich m.in. Fenyloketonurii, zwracać uwagę społeczeństwa na profilaktykę chorób i promocję zdrowia.
  • Organizować wydarzenia w celu prowadzenia konsultacji i badań profilaktycznych!
  • Organizujemy wydarzenia zachęcające do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego i ekologicznego stylu życia.
  • Organizować akcje charytatywne i wspierać potrzebujących.
  • Współpracować z innymi organizacjami pozarządowymi, które wspierają potrzebujących, prowadzą działania związane z ochroną zdrowia czy ochroną środowiska naturalnego.

Pomóż nam wspierać budowę mądrego i zdrowego społeczeństwa! Stwórz razem z nami ekologiczny świat i przekaż nam 1,5% podatku.

Jak rozliczyć PIT?

1. Rozliczenie podatku w rządowej usłudze Twój e-PIT.

2. Rozliczenie podatku przez program PITax.pl w ramach IWOP

3. Rozliczenie podatku przez samodzielne wypełnienie druków PIT

Za każdym razem PAMIĘTAJ, aby wpisać KRS organizacji, której chcesz pomóc!

Nasz KRS: 0000480745

Wybrane działania w 2022:

• Blisko 1000 uczestników I edycji EcoRun, w tym 600 biegaczy
  • 1000 zasadzonych dębów w Lesie Osobowickim we Wrocławiu
  • Ponad 300 wyedukowanych dzieci w ramach programu dla przedszkoli i szkół
  • Ponad 4000 przeprowadzonych badań dermokosmetycznych w ramach akcji wakacyjnych
  • Ogrom wiedzy, konsultacji, spotkań edukacyjnych