RUNMAGEDDON ze Stowarzyszeniem Dr.Max Zdrowie

RUNMAGEDDON, czyli jedna z najbardziej popularnych imprez biegowych w Polsce zagościła 21 i 22 sierpnia we Wrocławiu. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Oprócz specjalnej strefy wypoczynkowej (oblegane leżaki i jeszcze bardziej oblegany rehabilitant-masażysta!), przygotowaliśmy specjalny etap dla uczestników biegu, podczas którego zbieraliśmy środki na leczenie Farmaceutki z jednej z aptek franczyzowych Dr.Max w Mysłowicach. Mamy nadzieję, że chóralnie odśpiewane 100 lat doda jej sił w walce z chorobą!

Przez dwa dni uczestnicy imprezy mogli odwiedzić najlepszą na imprezie strefę relaksu, gdzie mogli znaleźć m.in. napoje witaminowe i herbaty marki własnej Dr.Max. Dodatkowo nasze stoisko zostało wsparte przez próbki firmy Olimp.

O tym, że impreza byłą niezwykle udana świadczą także uśmiechnięte twarze naszych ambasadorów-reprezentantów, którzy oprócz krzewienia teorii na temat zdrowego trybu życia, sami pokonali bardzo trudny bieg! I to nie jest nasze ostatnie słowo!