Zielone Miasteczko by Stowarzyszenie Dr. Max Zdrowie podczas Biegu Kobiet

21 kwietnia dzięki inicjatywie i zaangażowaniu mogliśmy wspólnie zadbać o zdrowie kobiet i ich najbliższych dzięki zorganizowaniu, wspólnie z Partnerami, Zielonego Miasteczka by Stowarzyszenie Dr. Max Zdrowie podczas Biegu Kobiet.  

Każdy z Partnerów zadbał, by na jego stoisku każdy odwiedzający dowiedział się jak być zdrowym i silnym, mógł poznać produkty ważne w naszym codziennym jadłospisie i suplementacji. Zbierał w ten sposób punkty, które wymieniał na nagrody. Ale nie było tak łatwo! Każda firma zaprezentowała ciekawie swoje produkty i przygotowała zabawy. 

Na stoisku firmy Haleon – producenta marek takich jak Voltaren Gel i Centrum można było wytwarzać endorfiny przy pomocy “blender bike”, roweru na którym każdy mógł wykręcić sobie owocowy koktajl! A i o wsparcie w odporności naszego organizmu zadbała marka Centrum.

Partner miasteczka Oleofarm, razem z  Magdaleną Różdżką – ambasadorką marki D-Vitum zapraszali do swojego stoiska bogatego w edukacje prozdrowotną i produkty, o których każdy mógł rozmawiać i ich wypróbować.

Firma Cosma z kolei przygotowała z kolei koło fortuny oraz ciekawe nagrody! Odwiedzający stoisko miał tez za zadanie odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących terapii konopnej i marihuany medycznej, jak i poznać szereg ciekawostek na jej temat!  

Orkla Care S.A., czyli producent Body Max przygotował atrakcje dla dzieci. Każdy mógł przetestować tran, żelki dla dzieci i olejek na skórę! A co było ważne dla rodziców? Ten Producent obalał mity i pokazywał – że tran może być smaczny! 

Jakub Wesołowski z marką Triggy prezentował najwyższej jakości suplementy w formie shotów witaminowych i tabletek musujących. Na stoisku były też konkursy, prezenty i mnóstwo uśmiechu!  

Ci, którzy doceniają naturę dobrze czuli się odwiedzając stoisko pełne suplementów PharmoVit i specjalnie przygotowanego koła fortuny.  

Na stoisku Essity był pełen wybór produktów do testowania i rozmów o profilaktyce!

Każdy uczestnik Biegu Kobiet we Wrocławiu otrzymał napój Plusssz od Polskiego Leku. W pakietach startowych znalazły się różne produkty od producentów a każdy został przyjęty z niemałym entuzjazmem.

 

Każdemu Partnerowi składamy serdeczne podziękowania!

Partnerzy Strategiczni kampanii Zdrowie Kobiet

Partnerzy kampanii Zdrowie Kobiet

Bądźmy w kontakcie