III Konferencja Innowacyjne Terapie Konopne – podstawowe informacje

III Konferencja Innowacyjne Terapie Konopne, której jesteśmy współorganizatorem odbędzie się w formule on-line 9. grudnia 2023 r.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie:

www.drmax-konferencje.pl

Dlaczego warto uczestniczy w konferencji?

• Kolejny raz, to unikalne na skalę kraju wydarzenie skupi w jednym miejscu przedstawicieli zawodów medycznych z kraju i ze świata, aby porozmawiać nt. dostępności i możliwości leczenia medyczną marihuaną w Polsce.
  • Wybitni eksperci – lekarze-praktycy podzielą się swoją wiedzą w zakresie stosowania kannabinoidów w m.in. leczeniu paliatywnym, chorobach reumatologicznych, chorobach neurodegeneracyjnych wieku podeszłego i wielu innych.
  • Podczas wykładów odpowiemy na pytanie – dlaczego potrzebujemy terapii konopnych, dzięki analizie badań klinicznych oraz porozmawiamy o obecnej sytuacji dot. preskrypcji środków odurzających w świetle zmian regulacyjnych w ostatnim czasie.
  • Co roku gościmy zagranicznych ekspertów z krajów o zaawansowanym rozwoju rynku konopnego – w tym roku wykład inauguracyjny poprowadzi specjalista z Izreala – dr Silviu Brill z Tel Aviv Pain Institute.
  • Moduły wykładowe zwieńczy debata ekspertów „Kontrowersje i postępy wokół medycznej marihuany” moderowana przez wybitną dziennikarkę – Agatę Młynarską. Podczas debaty poznamy opinie różnych środowisk: lekarskiego, pacjenckiego, politycznego oraz biznesu nt. dostępności do terapii w naszym kraju.

Rejestrując się na konferencję otrzymujecie dodatkowo:

🎥 dostęp do archiwalnych nagrań z poprzednich konferencji

📗 kongresowy zeszyt on-line z materiałami merytorycznymi

🔑 12-miesięczny dostęp do nagrań części wykładowej dla zalogowanych użytkowników

Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, pobierz materiały: